Fotografia nagrobkowa

Zdjęcia wypalane są na najwyższej jakościowo porcelanie w temperaturze 850 oC. Po wypaleniu porcelana ma idealnie szklistą powierzchnię i trwały kolor.Zamówienia składamy poprzez zakładkę ZAMÓW

Proponujemy Państwu również możliwość zakupu najwyższej jakości ramek firmy Caggiati w atrakcyjnej cenie (cena na zapytanie). Mogą je Państwo zamawiać osobno lub z idealnie pasującą do niej foto porcelaną. Prosimy na zamówieniu podać numer katalogowy ramki (zaznaczony na niebiesko).

fotografia-nagrobkowa2

 

Jeżeli życzycie sobie Państwo aby zmienić osobie na zdjęciu ubranie,wykonamy taką usługę bezpłatnie. Przebierzemy osobę w dowolne zaproponowane przez Państwa ubranie lub wybrane z zamieszczonych obok propozycji. Proszę jedynie podać numer stroju. Oferujemy również gotowe zdjęcia na porcelanie – obrazki o tematyce religijnej.Porcelany wykonujemy w formacie 8×10 cm pasujące do włoskich ramek Caggiati. Cena obrazka to 60zł. Zdjęcia zamawiać można podając nr umieszczony pod wizerunkiem. Kolory na wydruku mogą nieznacznie różnić się od barw na porcelanie.

fotografia-nagrobkowa3