DRZEWO GENEALOGICZNE NA PREZENT

Zawsze warto mieć przy sobie jakiś symbol przeszłości.Dla osób ceniących wartości rodzinne i pokoleniowe,drzewo genealogiczne to doskonały sposób by powracać do swoich korzeni przy każdej możliwej okazji.Jest to także dobry sposób na odnalezienie informacji na temat przodków,historii rodziny,a nawet zaginionych bądź nieznanych członków rodziny. Dzięki drzewu genealogicznemu mogą Państwo wrócić do źródeł.

Obecnie znajomość historii własnej rodziny jest modna.Możliwość poznania swojego herbu,dotarcia do historii sprzed wielu lat,pozwala na dumę ze swojego pochodzenia i czynów,których dokonali przodkowie.Być może Państwa pradziadkowie uczestniczyli w ważnych wydarzeniach historycznych.Teraz mają Państwo możliwość pochwalenia się tym,właśnie dzięki drzewu genealogicznemu.Drzewo genealogiczne jest doskonałym elementem wychowawczym,według którego rodzice i dziadkowie mogą mogą kształtować nowe pokolenia.

Na drzewie genealogicznym można umieścić dowolną ilość osób,dodać ich zdjęcia i nazwiska,wybrać technikę wykonania projektu (sepia,kolor,czerń i biel). Dzięki temu Państwa rodzina będzie zawsze przy Was. W komplecie.

Drzewo genealogiczne to świetny prezent na okazji uroczystości rodzinnych takich jak: urodziny,imieniny,rocznicę ślubu.Sprawdzi się również jako podarunek dla nowożeńców i seniorów.

Poniżej przedstawiamy Państwu do wyboru rodzaje ramek na zdjęcia oraz gotowe wzory drzew genealogicznych.Do Państwa należy również wybór rodzaju wydruku: na papierze fotograficznym w formie plakatu,bądź obraz na płótnie malarskim.

Jeśli jednak żaden z zaproponowanych przez naz wzorów nie spełnia Państwa oczekiwań,jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje wykonania.Jesteśmy w stanie wykonać właściwie każdy projekt,jaki przyjdzie Państwu do głowy.Realizacja zamówień następuje po dostarczeniu zeskanowanych zdjęć razem z opisem i wybrania formatu drzewa oraz rodzaju materiału,na którym ma zostać wykonane.

Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówień,najwyższą jakość wykonywanych projektów oraz przystępne ceny! Nasz zespół tworzą doświadczeni graficy,obeznani z technikami tworzenia drzew genealogicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.Zapraszamy do zadawania pytań i składania zamówień poprzez zakładkę ZAMÓW

RAMY

DRZEWA

Close Menu